MEČ
13.12.21 | 2. kolo kval. | Ozlem Uslu | Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
26.10.04, 19 Godina
26.10.04, 19 Godina
Ozlem Uslu vs. Karolina Mrazikova - Međusobni mečevi
13.12.21 | 2. kolo kval. | Ozlem Uslu | Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ozlem Uslu form & Karolina Mrazikova form
Ozlem Uslu - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.22 kval. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.01.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.12.21 kval. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.11.21 kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Karolina Mrazikova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Selina Atay | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-72, 9-11 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Elena Grekul | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cavus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maria Glowacka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emina Lagarija | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jadesola Cole | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-74, 4-6 | detalj meča |