Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
01.10.01, 22 Godina
01.10.01, 22 Godina
Ozlem Uslu vs. Andra Cristina Captan - Međusobni mečevi
15.06.21 | kval. | Ozlem Uslu | Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ozlem Uslu form & Andra Cristina Captan form
Ozlem Uslu - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
13.01.22 kval. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.12.21 kval. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.21 kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Andra Cristina Captan - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detalj meča |