MEČ
29.08.19 | 2. kolo | Oona Orpana | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | W15 Vrnjacka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oona Orpana | Elena-Teodora Cadar | |
1. servis % | 36/52 (69%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/44 (55%) | 16/52 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Oona Orpana | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Elena-Teodora Cadar | |
6-2 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Oona Orpana | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oona Orpana vs. Elena-Teodora Cadar - Međusobni mečevi
29.08.19 | 2. kolo | Oona Orpana | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Vrnjacka | zemlja |
Oona Orpana form & Elena-Teodora Cadar form
Oona Orpana - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.09.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.01.20 Polufinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.20 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.20 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča |