MEČ
25.07.21 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Suzan Lamens | 4-6, 6-3, 10-7 | W60 Versmold | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Olivia Tjandramulia | Suzan Lamens | |
1. servis % | 54/69 (78%) | 36/57 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/54 (57%) | 25/36 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/15 (33%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/57 (46%) | 33/69 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/126 (49%) | 64/126 (51%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olivia Tjandramulia vs. Suzan Lamens - Međusobni mečevi
25.07.21 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Suzan Lamens | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | W60 Versmold | zemlja |
Olivia Tjandramulia form & Suzan Lamens form
Olivia Tjandramulia - Posljednji mečevi
W35 Mildura - trava | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Charlottesville - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
07.02.23 kval. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |