MEČ
02.12.19 | 2. kolo kval. | Olivia Gram | Anna Lytneva | 4-6, 6-3, 10-8 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Denmark
23.11.00, 23 Godina
19031 $
23.11.00, 23 Godina
19031 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.05.02, 21 Godina
26.05.02, 21 Godina
Olivia Gram vs. Anna Lytneva - Međusobni mečevi
02.12.19 | 2. kolo kval. | Olivia Gram | Anna Lytneva | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Olivia Gram form & Anna Lytneva form
Olivia Gram - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Anna Lytneva - Posljednji mečevi
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Sumin Kim | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
30.08.22 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ariana Kolbassina | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.10.21 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.04.18 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Luna Huening | 6-1, 6-2 | detalj meča |