MEČ
03.02.20 | 1. kolo kval. | Olga Saez Larra | Ela Platenikova | 6-3, 6-1 | W25 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
24.06.04, 19 Godina
24.06.04, 19 Godina
Olga Saez Larra vs. Ela Platenikova - Međusobni mečevi
03.02.20 | 1. kolo kval. | Olga Saez Larra | Ela Platenikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Trnava | dvorana |
Olga Saez Larra form & Ela Platenikova form
Olga Saez Larra - Posljednji mečevi
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.07.21 kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
02.07.21 Četvrtfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
10.05.21 kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Ela Platenikova - Posljednji mečevi
W15 Casablanca - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Margaux Komano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 2-1, Katarina Sopkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Anna Wise | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 7-62, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Barbora Zaviskova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Panna Bartha | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
16.08.22 kval. | vs. Margaux Komano | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-2, 7-5 | detalj meča |