MEČ
30.05.23 | kval. | Olga Parres Azcoitia | Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | W25 Yecla | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Olga Parres Azcoitia | Ana Giraldi Requena | |
1. servis % | 38/58 (66%) | 50/81 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/38 (68%) | 31/50 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/20 (35%) | 16/31 (52%) |
Osvojene break-lopte | 2/9 (22%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/81 (42%) | 25/58 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/139 (48%) | 72/139 (52%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 9 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Parres Azcoitia | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
11.01.00, 24 Godina
10441 $
11.01.00, 24 Godina
10441 $
Olga Parres Azcoitia vs. Ana Giraldi Requena - Međusobni mečevi
30.05.23 | kval. | Olga Parres Azcoitia | Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | W25 Yecla | tvrda |
Olga Parres Azcoitia form & Ana Giraldi Requena form
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Ana Giraldi Requena - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Masa Tanaskovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča |