MEČ
28.11.21 | 1. kolo kval. | Olga Helmi | Arianna Zucchini | 1-6, 6-1, 11-9 | W25 Selva | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Olga Helmi | Arianna Zucchini | |
1. servis % | 28/62 (45%) | 27/50 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 16/27 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/34 (32%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/50 (52%) | 32/62 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/112 (50%) | 56/112 (50%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 6 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Helmi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Helmi | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Helmi vs. Arianna Zucchini - Međusobni mečevi
28.11.21 | 1. kolo kval. | Olga Helmi | Arianna Zucchini | 1-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | W25 Selva | dvorana |
Olga Helmi form & Arianna Zucchini form
Olga Helmi - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Arianna Zucchini - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 3-6, 7-61, 3-6 | detalj meča |