MEČ
11.05.21 | 1. kolo | Olga Danilovic | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-2 | W60+H La | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Olga Danilovic | Guiomar Zuleta De Reales | |
1. servis % | 31/58 (53%) | 29/47 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/31 (61%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/27 (37%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/47 (64%) | 29/58 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Danilovic vs. Guiomar Zuleta De Reales - Međusobni mečevi
11.05.21 | 1. kolo | Olga Danilovic | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-2 | detalj meča | W60+H La | zemlja |
Olga Danilovic form & Guiomar Zuleta De Reales form
Olga Danilovic - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.23 Polufinale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.07.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |