MEČ
29.05.23 | kval. | Oleksandra Oliynykova | Paula Arias Manjon | 6-3, 6-1 | W40 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Paula Arias Manjon | |
1. servis % | 47/60 (78%) | 34/50 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/47 (66%) | 15/34 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 7/16 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/50 (56%) | 22/60 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandra Oliynykova vs. Paula Arias Manjon - Međusobni mečevi
29.05.23 | kval. | Oleksandra Oliynykova | Paula Arias Manjon | 6-3, 6-1 | detalj meča | W40 Otocec | zemlja |
14.04.23 | Četvrtfinale | Oleksandra Oliynykova | Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Telde | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Paula Arias Manjon form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Paula Arias Manjon - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - odustajanje | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
27.07.23 Četvrtfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detalj meča |