MEČ
16.07.19 | kval. | Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | 6-4, 6-4 | W25 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | |
1. servis % | 40/68 (59%) | 53/66 (80%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/40 (45%) | 25/53 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/28 (71%) | 6/13 (46%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/66 (53%) | 30/68 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-4 | |
3-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Izabela Gabriela Novac | |
Oleksandra Oliynykova | 5-3 | |
5-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
07.06.99, 24 Godina
07.06.99, 24 Godina
Oleksandra Oliynykova vs. Izabela Gabriela Novac - Međusobni mečevi
16.07.19 | kval. | Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Baja | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Izabela Gabriela Novac form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Izabela Gabriela Novac - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detalj meča |