MEČ
02.08.21 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | W25 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Elisabeth Iila | |
1. servis % | 22/41 (54%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/22 (59%) | 5/22 (23%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/40 (75%) | 18/41 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
19.12.04, 19 Godina
19.12.04, 19 Godina
Oleksandra Oliynykova vs. Elisabeth Iila - Međusobni mečevi
02.08.21 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Parnu | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Elisabeth Iila form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Elisabeth Iila - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Matylda Burylo | 7-5, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lorentzon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.23 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elettra Gradassi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Morane Meyers | 4-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | - Elisabeth Iila - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.23 kval. | vs. Elena Gemovic | 2-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-3 | detalj meča |