MEČ
26.08.21 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Agustina Chlpac | 6-1, 6-4 | W15 Wanfercee | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Agustina Chlpac | |
1. servis % | 30/46 (65%) | 56/70 (80%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/30 (73%) | 25/56 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/70 (54%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-4 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandra Oliynykova vs. Agustina Chlpac - Međusobni mečevi
26.08.21 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Agustina Chlpac | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Wanfercee | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Agustina Chlpac form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Agustina Chlpac - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča |