MEČ
18.09.21 | 1. kolo kval. | Oceane Dodin | Anna-Lena Friedsam | 7-63, 7-65 | Ostrava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Oceane Dodin | Anna-Lena Friedsam | |
1. servis % | 50/80 (63%) | 66/89 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/50 (78%) | 43/66 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/30 (47%) | 12/23 (52%) |
Osvojene break-lopte | 2/9 (22%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/89 (38%) | 27/80 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/169 (51%) | 82/169 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 11 | 11 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0 | ||
3-4 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Oceane Dodin | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Anna-Lena Friedsam | |
Oceane Dodin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Oceane Dodin | 6-6 | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Oceane Dodin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Dodin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
6-6 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
Oceane Dodin | (5) | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oceane Dodin vs. Anna-Lena Friedsam - Međusobni mečevi
18.09.21 | 1. kolo kval. | Oceane Dodin | Anna-Lena Friedsam | 7-63, 7-65 | detalj meča | Ostrava | dvorana |
30.01.20 | 2. kolo | Anna-Lena Friedsam | Oceane Dodin | 6-4, 6-4 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
Oceane Dodin form & Anna-Lena Friedsam form
Oceane Dodin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - odustajanje | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Anna-Lena Friedsam - Posljednji mečevi
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | detalj meča |