INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oceane Babel vs. Mei Yamaguchi - Međusobni mečevi
12.07.21 | 1. kolo | Mei Yamaguchi | Oceane Babel | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Almada | tvrda |
03.02.21 | 1. kolo | Oceane Babel | Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Oceane Babel form & Mei Yamaguchi form
Oceane Babel - Posljednji mečevi
W15 Duffel - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Macon - dvorana | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Mei Yamaguchi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča |