MEČ
27.06.21 | 1. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Natalia Slaba | 6-0, 6-0 | W25 Wroclaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
10.05.03, 20 Godina
10.05.03, 20 Godina
Nuria Brancaccio vs. Natalia Slaba - Međusobni mečevi
27.06.21 | 1. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Natalia Slaba | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Wroclaw | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Natalia Slaba form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Natalia Slaba - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Ignjatic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-4, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Justyna Jodlowska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Ruien Zhang | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.22 kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-0, 6-1 | detalj meča |