MEČ
28.10.20 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | W15 Pazardzhik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nuria Brancaccio | Ilay Yoruk | |
1. servis % | 45/55 (82%) | 31/54 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/45 (58%) | 13/31 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/10 (60%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/54 (61%) | 23/55 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nuria Brancaccio vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
08.04.21 | 2. kolo | Nuria Brancaccio | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
22.02.21 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Ilay Yoruk | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
28.10.20 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Pazardzhik | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Ilay Yoruk form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |