MEČ
28.08.20 | Četvrtfinale | Noma Akugue Noha | Lena Ruppert | 6-2, 6-4 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Noma Akugue Noha | Lena Ruppert | |
1. servis % | 36/60 (60%) | 49/74 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/36 (53%) | 23/49 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/24 (38%) | 6/25 (24%) |
Osvojene break-lopte | 8/10 (80%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/74 (61%) | 32/60 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Noma Akugue Noha | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Noma Akugue Noha vs. Lena Ruppert - Međusobni mečevi
28.08.20 | Četvrtfinale | Noma Akugue Noha | Lena Ruppert | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Noma Akugue Noha form & Lena Ruppert form
Noma Akugue Noha - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Lena Ruppert - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
07.08.21 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detalj meča |