MEČ
23.05.23 | 1. kolo | Nina Vargova | Daria Lopatetskaya | 6-2, 4-0, - odustajanje | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nina Vargova | Daria Lopatetskaya | |
1. servis % | 21/44 (48%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/21 (76%) | 11/22 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nina Vargova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Vargova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nina Vargova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Vargova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nina Vargova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nina Vargova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Vargova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nina Vargova vs. Daria Lopatetskaya - Međusobni mečevi
18.10.23 | 1. kolo | Daria Lopatetskaya | Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Faro | tvrda |
23.05.23 | 1. kolo | Nina Vargova | Daria Lopatetskaya | 6-2, 4-0, Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Nina Vargova form & Daria Lopatetskaya form
Nina Vargova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Sofia Milatova | 1-6, 3-4, - Nina Vargova - odustajanje | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Marie Vogt | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Victoria Kan | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viola Turini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 1-0, Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Daria Lopatetskaya - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | detalj meča |