MEČ
18.07.19 | 2. kolo | Nina Stadler | Ioana Gaspar | 6-4, 6-2 | W25 Imola | tepih |
STATISTIKE MEČA
Nina Stadler | Ioana Gaspar | |
1. servis % | 29/51 (57%) | 32/59 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 13/27 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/59 (53%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 9 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nina Stadler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
0-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stadler | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Nina Stadler | 2-3 | |
0-0, 15-15 | ||
2-4 | Ioana Gaspar | |
0-0 | ||
Nina Stadler | 3-4 | |
4-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Stadler | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Nina Stadler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Ioana Gaspar | |
0-0 | ||
Nina Stadler | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stadler | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nina Stadler vs. Ioana Gaspar - Međusobni mečevi
18.07.19 | 2. kolo | Nina Stadler | Ioana Gaspar | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Imola | tepih |
Nina Stadler form & Ioana Gaspar form
Nina Stadler - Posljednji mečevi
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.04.21 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.04.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.03.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
02.03.21 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Ioana Gaspar - Posljednji mečevi
W15 Brasov - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
02.07.21 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.06.21 Polufinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.05.21 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - odustajanje | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detalj meča |