MEČ
21.09.20 | 1. kolo kval. | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | W25 Prerov | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
29.01.03, 21 Godina
29.01.03, 21 Godina
Nina Potocnik vs. Natalie Augustinova - Međusobni mečevi
21.09.20 | 1. kolo kval. | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | detalj meča | W25 Prerov | zemlja |
15.09.20 | 1. kolo | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Nina Potocnik form & Natalie Augustinova form
Nina Potocnik - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Natalie Augustinova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detalj meča |