MEČ
14.05.23 | 1. kolo kval. | Nikoletta Muller | Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hungary
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.12.03, 20 Godina
10.12.03, 20 Godina
Nikoletta Muller vs. Anastasia Komkina - Međusobni mečevi
14.05.23 | 1. kolo kval. | Nikoletta Muller | Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Nikoletta Muller form & Anastasia Komkina form
Nikoletta Muller - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Anastasia Komkina - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Ertan | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Wenfei Yu | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-4, 2-0, Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 0-6, 0-2, - Anastasia Komkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 0-6, 0-6 | detalj meča |