MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Nikola Tomanova | Martina Pradova | 6-3, 7-5 | W25 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nikola Tomanova vs. Martina Pradova - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Nikola Tomanova | Martina Pradova | 6-3, 7-5 | detalj meča | W25 Olomouc | zemlja |
Nikola Tomanova form & Martina Pradova form
Nikola Tomanova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Martina Pradova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 Finale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
16.11.19 Polufinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |