MEČ
26.10.20 | 1. kolo kval. | Nikol Ruseva | Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | W15 Pazardzhik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
29.11.03, 20 Godina
29.11.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
28.10.03, 20 Godina
28.10.03, 20 Godina
Nikol Ruseva vs. Beloslava Veleva - Međusobni mečevi
26.10.20 | 1. kolo kval. | Nikol Ruseva | Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | W15 Pazardzhik | zemlja |
Nikol Ruseva form & Beloslava Veleva form
Nikol Ruseva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Masa Viriant | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Beloslava Veleva - Posljednji mečevi
W15 Varna - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 7-64, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lea Erenda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tajda Zalokar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 7-64, 13-15 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Ruseva | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lana Kamel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detalj meča |