MEČ
15.10.19 | kval. | Nikita Uberoi | Chhinda Som | 6-2, 6-0 | W15 Hua | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nikita Uberoi | Chhinda Som | |
1. servis % | 27/42 (64%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 12/20 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 5/20 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/40 (58%) | 11/42 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Chhinda Som | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Nikita Uberoi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Chhinda Som | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Nikita Uberoi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chhinda Som | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Nikita Uberoi | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Chhinda Som | |
Nikita Uberoi | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chhinda Som | |
0-0, 15-0 | ||
Nikita Uberoi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40 | ||
2-0 | Chhinda Som | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Nikita Uberoi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Chhinda Som | |
Nikita Uberoi | 5-0 | |
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Cambodia
08.06.99, 24 Godina
08.06.99, 24 Godina
Nikita Uberoi vs. Chhinda Som - Međusobni mečevi
15.10.19 | kval. | Nikita Uberoi | Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Hua | tvrda |
Nikita Uberoi form & Chhinda Som form
Nikita Uberoi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Chhinda Som - Posljednji mečevi
W15 Norman - tvrda | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 0-6, 0-6 | detalj meča |