MEČ
14.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Oana Gavrila | 3-6, 7-5, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30 | ||
Natalia Siedliska | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
3-4 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Natalia Siedliska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Siedliska vs. Oana Gavrila - Međusobni mečevi
14.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Oana Gavrila | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Natalia Siedliska form & Oana Gavrila form
Natalia Siedliska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - odustajanje | detalj meča |
Oana Gavrila - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detalj meča |