MEČ
01.09.19 | 1. kolo kval. | Natalia Orlova | Martina Colmegna | - nije odigrao(la/li/le) | W25 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Orlova vs. Martina Colmegna - Međusobni mečevi
01.09.19 | 1. kolo kval. | Natalia Orlova | Martina Colmegna | Martina Colmegna - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
Natalia Orlova form & Martina Colmegna form
Natalia Orlova - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča |