INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Naima Karamoko vs. Natsuho Arakawa - Međusobni mečevi
04.05.21 | kval. | Naima Karamoko | Natsuho Arakawa | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Naima Karamoko form & Natsuho Arakawa form
Naima Karamoko - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Natsuho Arakawa - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detalj meča |