Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Naima Karamoko vs. Graziella Barrett - Međusobni mečevi
02.03.20 | kval. | Naima Karamoko | Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Naima Karamoko form & Graziella Barrett form
Naima Karamoko - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Graziella Barrett - Posljednji mečevi
W25 Loughborough - dvorana | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 kval. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.19 kval. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.06.19 kval. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | detalj meča |