MEČ
01.02.21 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Lucie Petruzelova | 6-1, 6-2 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
30.08.02, 21 Godina
30.08.02, 21 Godina
Nahia Berecoechea vs. Lucie Petruzelova - Međusobni mečevi
01.02.21 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Lucie Petruzelova | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Nahia Berecoechea form & Lucie Petruzelova form
Nahia Berecoechea - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Lucie Petruzelova - Posljednji mečevi
W25 Santo - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Macon - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | detalj meča |