MEČ
26.10.20 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Katriin Saar | 3-6, 6-2, 10-5 | W15 Platja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
11.03.02, 22 Godina
11667 $
11.03.02, 22 Godina
11667 $
Nahia Berecoechea vs. Katriin Saar - Međusobni mečevi
26.10.20 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Katriin Saar | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | W15 Platja | zemlja |
Nahia Berecoechea form & Katriin Saar form
Nahia Berecoechea - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Katriin Saar - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
14.11.22 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tallinn - dvorana | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Varberg - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.22 kval. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | detalj meča |