MEČ
15.11.17 | 1. kolo | Misa Eguchi | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-4 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Misa Eguchi | Guiomar Zuleta De Reales | |
1. servis % | 58/78 (74%) | 18/49 (37%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/58 (66%) | 13/18 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/20 (25%) | 10/31 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/49 (53%) | 35/78 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Misa Eguchi vs. Guiomar Zuleta De Reales - Međusobni mečevi
15.11.17 | 1. kolo | Misa Eguchi | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-4 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Misa Eguchi form & Guiomar Zuleta De Reales form
Misa Eguchi - Posljednji mečevi
Tokyo - dvorana | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 5-7, 0-4, - Misa Eguchi - odustajanje | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Singapore - tvrda | ||||
08.06.18 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Ksenia Lykina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Rika Fujiwara | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gifu - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Miharu Imanishi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Shiho Akita | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 6-0, 7-67 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Toyota - tvrda | ||||
12.03.18 kval. | vs. Risa Ushijima | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Yokohama - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Makoto Ninomiya | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Natsumi Koshino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Burnie - tvrda | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford - tvrda | ||||
04.01.18 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 7-67, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.01.18 1. kolo | vs. Erika Sema | 7-66, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
01.01.18 kval. | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.12.17 2. kolo kval. | vs. Selina Turulja | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča |