Germany
13.12.02, 21 Godina
13.12.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Julia Traub vs. Miriana Tona - Međusobni mečevi
03.10.18 | 1. kolo | Miriana Tona | Julia Traub | 6-3, 6-1 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Julia Traub form & Miriana Tona form
Julia Traub - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.22 kval. | vs. Antonia Aragosa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Rasha Khourssany | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Naoko Eto | 7-63, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.21 kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 0-2, - Julia Traub - odustajanje | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.08.21 kval. | vs. Bhuvana Kalva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Karoline Laursen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Manuella Lisa Nyonda | - | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Alice Zapolla | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Therese Ekdahl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča |
Miriana Tona - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča |