Russia
10.12.96, 27 Godina
10.12.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elina Vikhryanova vs. Miriana Tona - Međusobni mečevi
28.11.18 | 2. kolo | Miriana Tona | Elina Vikhryanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | Solarino | tepih |
Elina Vikhryanova form & Miriana Tona form
Elina Vikhryanova - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - odustajanje | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Miriana Tona - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča |