MEČ
02.01.22 | 1. kolo kval. | Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | 6-3, 3-6, 10-7 | W60+H Traralgon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | |
1. servis % | 36/72 (50%) | 40/75 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/36 (53%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/36 (36%) | 14/35 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 5/16 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/75 (53%) | 40/72 (56%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/147 (49%) | 75/147 (51%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Yilin Yan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Yilin Yan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Yilin Yan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
21.11.05, 18 Godina
21.11.05, 18 Godina
Miriam Kolodziejova vs. Yilin Yan - Međusobni mečevi
02.01.22 | 1. kolo kval. | Miriam Kolodziejova | Yilin Yan | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | W60+H Traralgon | tvrda |
Miriam Kolodziejova form & Yilin Yan form
Miriam Kolodziejova - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Yilin Yan - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milan Krish | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Sacha Rankin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Gloria Jovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
12.03.24 kval. | vs. Ava-Monet Sycamore | 6-3, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kate Brzostek | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Rokusek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Kanako Osafune | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča |