MEČ
26.05.21 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 6-1 | W25 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Miriam Kolodziejova | Georgia Andreea Craciun | |
1. servis % | 19/38 (50%) | 24/45 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/19 (79%) | 7/24 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/45 (73%) | 12/38 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/83 (71%) | 24/83 (29%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Kolodziejova vs. Georgia Andreea Craciun - Međusobni mečevi
26.05.21 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Otocec | zemlja |
Miriam Kolodziejova form & Georgia Andreea Craciun form
Miriam Kolodziejova - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |