MEČ
04.03.21 | 2. kolo | Miriam Bianca Bulgaru | Sai Chamarthi | 6-2, 6-2 | W15 New | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Miriam Bianca Bulgaru | Sai Chamarthi | |
1. servis % | 26/44 (59%) | 28/47 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/26 (88%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 14/44 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sai Chamarthi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Sai Chamarthi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Sai Chamarthi | |
0-0, 0-15, 40-A | ||
4-2 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-2 | Sai Chamarthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Bianca Bulgaru vs. Sai Chamarthi - Međusobni mečevi
04.03.21 | 2. kolo | Miriam Bianca Bulgaru | Sai Chamarthi | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 New | tvrda |
Miriam Bianca Bulgaru form & Sai Chamarthi form
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Sai Chamarthi - Posljednji mečevi
W25 Bengaluru - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
20.12.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
12.12.22 kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Jostana Madane | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Chennai - tvrda | ||||
10.09.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nagpur - zemlja | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Anna Ureke | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - zemlja | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-76, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Shruti Ahlawat | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Sudipta Kumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Soha Sadiq | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.21 1. kolo | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detalj meča |