Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
06.03.03, 21 Godina
06.03.03, 21 Godina
Mina Hodzic vs. Julia Lovqvist - Međusobni mečevi
26.01.20 | 1. kolo kval. | Mina Hodzic | Julia Lovqvist | 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Mina Hodzic form & Julia Lovqvist form
Mina Hodzic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Julia Lovqvist - Posljednji mečevi
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detalj meča |