MEČ
24.10.21 | 1. kolo kval. | Mika Dagan Fruchtman | Rasha Khourssany | 6-2, 6-0 | W25 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.10.02, 21 Godina
16.10.02, 21 Godina
Mika Dagan Fruchtman vs. Rasha Khourssany - Međusobni mečevi
24.10.21 | 1. kolo kval. | Mika Dagan Fruchtman | Rasha Khourssany | 6-2, 6-0 | detalj meča | W25 Kiryat | tvrda |
Mika Dagan Fruchtman form & Rasha Khourssany form
Mika Dagan Fruchtman - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.22 Polufinale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Rasha Khourssany - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Maria Kovacevic | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Julia Traub | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Freya Christie | 0-6, 0-6 | detalj meča |