Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
27.01.01, 23 Godina
27.01.01, 23 Godina
Mika Buchnik vs. Adva Dabah - Međusobni mečevi
18.10.21 | 2. kolo kval. | Mika Buchnik | Adva Dabah | 7-66, 6-4 | detalj meča | W25 Netanya | tvrda |
Mika Buchnik form & Adva Dabah form
Mika Buchnik - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sofia Milatova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sapir Cohen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
23.01.24 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-63, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Shay Fadlon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shir Azran | 6-1, Shir Azran - odustajanje | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 1. kolo | vs. Shay Fadlon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.21 kval. | vs. Kristin Younes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Adva Dabah - Posljednji mečevi
W25 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Nicole Nadel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Hefner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Elizabeth Okropiridze | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
25.10.21 kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Rachel Sivan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Mika Buchnik | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-72, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Mika Misgav | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Katz | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | Koral Koldobski - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Maria Titova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Julia Vulpio | 4-6, 2-6 | detalj meča |