MEČ
14.05.23 | Finale | Michaela Laki | Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Michaela Laki | Anouk Koevermans | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/53 (51%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Michaela Laki | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Laki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Michaela Laki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Laki | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Laki | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Laki | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michaela Laki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michaela Laki | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michaela Laki | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michaela Laki vs. Anouk Koevermans - Međusobni mečevi
14.05.23 | Finale | Michaela Laki | Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Michaela Laki form & Anouk Koevermans form
Michaela Laki - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - odustajanje | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča |