MEČ
26.06.18 | 1. kolo | Michaela Honcova | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-4 | Torun | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Michaela Honcova | Anastasia Detiuc | |
1. servis % | 38/51 (75%) | 25/48 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/38 (63%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/48 (60%) | 21/51 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Honcova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Honcova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 40-30[BP] | ||
5-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Michaela Honcova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Michaela Honcova | 2-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michaela Honcova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Honcova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-3 | Anastasia Detiuc | |
5-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michaela Honcova vs. Anastasia Detiuc - Međusobni mečevi
26.06.18 | 1. kolo | Michaela Honcova | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-4 | detalj meča | Torun | zemlja |
Michaela Honcova form & Anastasia Detiuc form
Michaela Honcova - Posljednji mečevi
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - odustajanje | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.02.19 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča |
Anastasia Detiuc - Posljednji mečevi
Nanchang - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
01.05.22 kval. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - odustajanje | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detalj meča | |
09.08.21 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detalj meča |