MEČ
20.09.17 | 2. kolo | Michaela Boev | Maia Lumsden | 6-2, 6-1 | Varna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Michaela Boev | Maia Lumsden | |
1. servis % | 35/53 (66%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 13/22 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 3/15 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/37 (57%) | 20/53 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/90 (60%) | 36/90 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michaela Boev vs. Maia Lumsden - Međusobni mečevi
20.09.17 | 2. kolo | Michaela Boev | Maia Lumsden | 6-2, 6-1 | detalj meča | Varna | zemlja |
Michaela Boev form & Maia Lumsden form
Michaela Boev - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.17 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Maia Lumsden - Posljednji mečevi
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Ricany - dvorana | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - odustajanje | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detalj meča |