MEČ
01.05.22 | 1. kolo kval. | Meng Yi Chen | Izabelle Persson | 6-2, 1-0, - odustajanje | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
China
19.01.03, 21 Godina
19.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
25.04.03, 20 Godina
25.04.03, 20 Godina
Meng Yi Chen vs. Izabelle Persson - Međusobni mečevi
01.05.22 | 1. kolo kval. | Meng Yi Chen | Izabelle Persson | 6-2, 1-0, Izabelle Persson - odustajanje | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Meng Yi Chen form & Izabelle Persson form
Meng Yi Chen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Shiyu Ye | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na Dong | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tina Li | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.06.23 Polufinale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Marie Villet | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Izabelle Persson - Posljednji mečevi
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detalj meča |