MEČ
23.10.19 | 1. kolo | Meiqi Guo | Chang Liu | 6-4, 6-3 | W25 Nanning | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Meiqi Guo | Chang Liu | |
1. servis % | 24/46 (52%) | 32/55 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/24 (67%) | 21/32 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/55 (45%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/101 (53%) | 47/101 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0 | ||
Meiqi Guo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Chang Liu | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 2-1 | |
3-1 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
3-2 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Meiqi Guo | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Chang Liu | |
Meiqi Guo | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Chang Liu | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Meiqi Guo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-1 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Chang Liu | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Meiqi Guo vs. Chang Liu - Međusobni mečevi
23.10.19 | 1. kolo | Meiqi Guo | Chang Liu | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Nanning | tvrda |
23.03.19 | Polufinale | Meiqi Guo | Chang Liu | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | W15 Xiamen | tvrda |
17.09.16 | 1. kolo kval. | Chang Liu | Meiqi Guo | 6-3, 6-1 | detalj meča | Guangzhou | tvrda |
Meiqi Guo form & Chang Liu form
Meiqi Guo - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Chang Liu - Posljednji mečevi
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.19 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - odustajanje | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tianjin - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detalj meča |