MEČ
09.09.19 | kval. | Meiling Wang | Zhuoxuan Bai | 6-2, 6-4 | Zhengzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Meiling Wang | Zhuoxuan Bai | |
1. servis % | 33/50 (66%) | 37/60 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/33 (58%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 7/23 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/60 (57%) | 22/50 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 6 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Meiling Wang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Meiling Wang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiling Wang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Meiling Wang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Meiling Wang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Meiling Wang | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Meiling Wang | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Meiling Wang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Meiling Wang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Meiling Wang vs. Zhuoxuan Bai - Međusobni mečevi
09.09.19 | kval. | Meiling Wang | Zhuoxuan Bai | 6-2, 6-4 | detalj meča | Zhengzhou | tvrda |
Meiling Wang form & Zhuoxuan Bai form
Meiling Wang - Posljednji mečevi
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
17.06.23 Polufinale | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.05.23 Finale | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
06.05.23 Polufinale | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Zhuoxuan Bai - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubaraka Al-Naimi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
07.01.24 kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Mai Hontama | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ena Koike | 6-0, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Carol Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 1-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | - Zhuoxuan Bai - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |