MEČ
05.11.21 | Četvrtfinale | Mayar Sherif | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-4 | Argentina | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mayar Sherif | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 43/61 (70%) | 37/44 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/43 (72%) | 17/37 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 4/7 (57%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/44 (52%) | 20/61 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mayar Sherif | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mayar Sherif | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mayar Sherif | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mayar Sherif | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayar Sherif | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mayar Sherif vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
05.11.21 | Četvrtfinale | Mayar Sherif | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-4 | detalj meča | Argentina | zemlja |
Mayar Sherif form & Ekaterine Gorgodze form
Mayar Sherif - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - odustajanje | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |