MEČ
20.06.21 | 1. kolo kval. | Matilde Mariani | Beatrice Stagno | 6-0, 6-2 | W15 L'aquila | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
23.01.02, 22 Godina
10509 $
23.01.02, 22 Godina
10509 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
13.03.03, 21 Godina
14566 $
13.03.03, 21 Godina
14566 $
Matilde Mariani vs. Beatrice Stagno - Međusobni mečevi
20.06.21 | 1. kolo kval. | Matilde Mariani | Beatrice Stagno | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 L'aquila | zemlja |
Matilde Mariani form & Beatrice Stagno form
Matilde Mariani - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ekua Youri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Sophie Luescher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chebet Korir | Britney Chebet Korir - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emma Lene | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 7-68, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. India Houghton | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Meiling Wang | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Maja Miscevic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Beatrice Stagno - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nala Kovacic | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Margaux Komano | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Beatrise Zeltina | 0-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Carlotta Moccia | 7-63, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 Finale | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Stefani Webb | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 2-6, 7-65, 6-75 | detalj meča |