MEČ
10.05.22 | kval. | Matilde Jorge | Elisa Patta | 6-0, 6-2 | W25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Matilde Jorge | Elisa Patta | |
1. servis % | 37/50 (74%) | 28/40 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 3/12 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/40 (63%) | 16/50 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Matilde Jorge | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilde Jorge | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilde Jorge | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Matilde Jorge | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matilde Jorge | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elisa Patta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matilde Jorge | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matilde Jorge | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Elisa Patta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
22.11.98, 25 Godina
22.11.98, 25 Godina
Matilde Jorge vs. Elisa Patta - Međusobni mečevi
10.05.22 | kval. | Matilde Jorge | Elisa Patta | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Matilde Jorge form & Elisa Patta form
Matilde Jorge - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Carole Monnet | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Santos Oliveira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Amarni Banks | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Olga Helmi | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Elisa Patta - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyi Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-4, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Meritxell Boix Molla | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-63, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Giardina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Matilde Jorge | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Ludovica Mazzucchelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Silvia Zappoli | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Marrakech - zemlja | ||||
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Pizzoni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.05.17 kval. | vs. Annalisa Molino | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Claire Verwerda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 1-6 | detalj meča |