MEČ
27.03.21 | Polufinale | Matilda Mutavdzic | Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 6-4 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Matilda Mutavdzic | Ya-Hsuan Lee | |
1. servis % | 60/81 (74%) | 53/77 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/60 (48%) | 25/53 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/21 (38%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 8/15 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/77 (56%) | 44/81 (54%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/158 (51%) | 78/158 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matilda Mutavdzic vs. Ya-Hsuan Lee - Međusobni mečevi
27.03.21 | Polufinale | Matilda Mutavdzic | Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Matilda Mutavdzic form & Ya-Hsuan Lee form
Matilda Mutavdzic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | detalj meča |
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W35 Osaka - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 7-68, 7-65 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
07.04.24 Finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Ena Shibahara | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 7-61, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
31.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 7-68, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča |